Andreea Crepcia
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Andreea Crepcia


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectaresite oficial Andreea Crepcia

 

 ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru?

In jos 
+13
lore_dana90
andrada2003
unknown
alexutza
Megastar_Roxy
Sylar
securistu'
Andrew
Banateanu
bebe_kid78
Gr33nkitty
LiA
andreea
17 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Andrew




Numarul mesajelor : 23
Varsta : 35
Data de inscriere : 29/05/2007

ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru?   ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 7:05 pm

Multumesc mult de tot pentru mesaj Banateanule. Ti-am trimis un msj, sper sa-l primesti. Sa ai si u parte de mult succes si sa te bucuri de roadele muncii tale:D
Sus In jos
lore_dana90




Numarul mesajelor : 19
Data de inscriere : 29/05/2007

ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru?   ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 26, 2007 8:34 pm

nu-i corect Straight face vreau shi eu l piteshti Crying
Sus In jos
antonnya22




Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 12/08/2007

ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru?   ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru? - Pagina 2 Icon_minitimeDum Aug 12, 2007 10:51 am

ieri a fost la cluj:(( dar s-a anulat din cauza ploii/..((Sad(((((((oare nu mai canta deloc? oare pleaca? (Sad(Sad(
Sus In jos
befanbe




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 28/08/2007

ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru?   ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 12:32 am

Eu sunt din RESITA, SA VI SI PE LA NOI!!!!! am fost in costinesti la concert(a fost suuuuuper!!!!!!!!!), si merg si in timisoara,de-abaia astept!"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
ralu
Admin
ralu


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 38
Data de inscriere : 26/05/2007

ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru?   ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru? - Pagina 2 Icon_minitimeMar Aug 28, 2007 9:07 am

in Timisoara nu se mai tine concertul ...in schimb cred ca se va tine la Deva in aceeasi data
Sus In jos
http://www.creionconcept.ro
Continut sponsorizat





ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru? - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru?   ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru? - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
ce ati zice daca m-ati vedea foarte curand in orasul vostru?
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Andreea Crepcia :: Anunturi :: Anunturi Neoficiale-
Mergi direct la: