Andreea Crepcia
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Andreea Crepcia


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectaresite oficial Andreea Crepcia

 

 pretuire

In jos 
+2
andreea
madi60
6 participanți
AutorMesaj
madi60




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 28/04/2008

pretuire Empty
MesajSubiect: pretuire   pretuire Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 6:02 pm

sunny Sunt nou venita, sa ma prezint : sunt din Bucuresti, am 60 de ani si iubesc muzica.
Asa cum am scris si pe site-ul Prima TV, cred ca Sezonul 1 a luat crema. Dupa parerea mea, tu scumpa mea ar fi trebuit sa iei trofeul. Ceva s-a intamplat la restaurantul unde ati fost invitati tu si Catalin. Mi-ar placea sa cred ca a fost optiunea ta, aceea de a renunta din varii motive, in favoarea lui Catalin, asta deoarece am vazut detasarea cu care ai primit verdictul la finalul concursului. In orice caz sa sti ca ai ramas in inima mea, am si o poza cu tine, pusa la vedere, astfel incat dimineata si seara, te salut. Cand vreau sa-mi clatesc ochii cu frumusetea ta si sufletul cu vocea ta, intru pe You Tube, te vad si te ascult, astfel viata mea devine mai frumoasa, mai plina. Citind pe forum am aflat ca mama ta a trecut printr-o perioada grea (cred ca prin aceeasi situatie am trecut si eu, acum 20 de ani). Ii doresc multa sanatate si incredere in Dumnezeu. Ferice de parintii tai ! As vrea ca Cel de Sus sa-ti ocroteasca pasii. Cu multa dragoste.
Sus In jos
andreea




Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 30/05/2007

pretuire Empty
MesajSubiect: Re: pretuire   pretuire Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 7:07 pm

va multumesc din suflet pentru aceste cuvinte frumoase pe care mi le-ati scris aici si ma mandresc cu asa oameni ca dumneavoastra, bonomi si calzi, sinceri si frumosi...intr-un fel sa stiti ca alegerea a fost facuta in sufletul meu, inainte de finala...fiindca eu ziceam intr-un interviu pe care ni l-au luat ei, ca atunci cand castigi ceva foarte important ti se ia ceva in schimb...iar arta cere sacrificii mari. nu e o tragedie, lucrurile s-au linistit pana la urma, eu incerc(mai greu asa ) sa imi croiesc o cale prin muzica (fiindca striga din mine, isi cere drepturile) si sper ca intr-un final, cu ajutorul Lui sa ii implinesc dorintza si sa inmultesc talantul acesta. va multumesc ca existati!!!
Sus In jos
Gr33nkitty

Gr33nkitty


Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 29/05/2007

pretuire Empty
MesajSubiect: Re: pretuire   pretuire Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 10:18 pm

hey Andreiuto, te-am vazut la MS!!! cheers Doamne, cat as da sa te aud mai des cantand; mi-e atat de dor de vocea ta minunata, de talentul tau, de personalitatea ta extraordinara!!!cat as da sa iti cumpar cd-ul si sa iti ascult muzica de sute de ori pe zi......SHI NOI ITI MULTUMIM K EXISTI!! Love struck Kiss
Sus In jos
alexandra




Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 11/05/2008

pretuire Empty
MesajSubiect: Re: pretuire   pretuire Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 1:56 pm

Salut! Aseara m-am uitat la finala megastar si ma gandeam ca nu s-a comparat cu finala de anul trecut... Asa ca am cautat (cam tarziu, spre rusinea mea) un forum despre Andreea Crepcia pentru a impartasi cateva ganduri. E tare pacat ca o voce atat de buna care mai e asociata si unei persoane atat de deosebite nu este suficient de mult exploatata. Din nefericire nu intotdeauna cei mai buni sunt si cei mai populari. Astept cu mare mare maaare nerabdare primul album semnat Andreea Crepcia si promit solemn ca voi face campanie tuturor cunoscutilor sa il cumpere. Poate asa te vom vedea mai des la TV!
Sus In jos
madi60




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 28/04/2008

pretuire Empty
MesajSubiect: Re: pretuire   pretuire Icon_minitimeLun Mai 12, 2008 10:21 am

sunny Finala celui de-al doilea sezon m-a dezamagit din nou. Ce sa-i faci, Maria sa PUBLICUL, dac-o fi asa, dicteaza. Mie mi s-a parul ca Florin avea ceva mai mult decat Andrei.Te-am vazut in sala si am fost placut placut surprinsa. Am mai auzit de la un membru al trupei Sistem ca deja ati avut vreo 60 de concerte impreuna. Asta cred ca este bine. Nu am varsta potrivita pentru a merge la concertele trupei si nici nu cred ca muzica lor este in totalitate pe gustul meu. Pacat, as fi vrut macar sa aflu daca ai scos vreun CD cu muzica interpretata de tine, dar cel mai mult mi-ar placea daca ai reusi sa scoti un CD corul acela, bisericesc cred, intrucat melodia postata pe You tube, mai ales insotita de peisajele acelea minunate, m-au incantat. Vocea ta limpede ca o apa de izvor, calatorind pe notele cosmice ale melodiei, m-a fermecat. Iti doresc sanatate ca sa ne mai bucuri cu talentul tau.
Sus In jos
antonia

antonia


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 30/03/2008

pretuire Empty
MesajSubiect: Re: pretuire   pretuire Icon_minitimeSam Mai 17, 2008 2:38 pm

Deci nu`mi vine sa cred.
Cum se poate ca Florin sa semneze contract cu UM pt ca a fost pe locul 2?
helloooo,ceva nu`mi miroase a bine pe`aici.Nu e drept !
Adica semneaza contract cu un pustiulica arogant si plin de fite care da,are voce dar nu e cine stie ce,si cu tine,Andreea, nu ?Deci mi se pare chiar o prostie.Nu a fost aranjat acest concurs,si cum astia vroiau sa castige Florin pac, i`au oferit contract! Doamne cat is de inconstienti,chiar li se pare ca are o voce mai frumoasa ca a ta? Ahhh! hai ca m`am enervat acuma .
Cata nedreptate poate exista pe lumea asta,defapt in tara asta. Eu una m`am saturat.
Dar na..ne-om descurca noi cumva acuma,Andreea nu uita ca noi suntem si vom fi mereu alaturi de tine!Ca nu trebuie sa te descurajezi orice s`ar intampla si oricat de greu ar fi,(nu tac,ca stiu:P) NU renunta !!Daa? nebuna mica si blonda,te iubesc.

"Pentru a reusi in viata, trebuie sa lupti in fiecare zi cu aceeasi forta si acelasi entuziasm".da?! Wink.
Sus In jos
andreea




Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 30/05/2007

pretuire Empty
MesajSubiect: Re: pretuire   pretuire Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 1:05 pm

antonia a scris:
Deci nu`mi vine sa cred.
Cum se poate ca Florin sa semneze contract cu UM pt ca a fost pe locul 2?
helloooo,ceva nu`mi miroase a bine pe`aici.Nu e drept !
Adica semneaza contract cu un pustiulica arogant si plin de fite care da,are voce dar nu e cine stie ce,si cu tine,Andreea, nu ?Deci mi se pare chiar o prostie.Nu a fost aranjat acest concurs,si cum astia vroiau sa castige Florin pac, i`au oferit contract! Doamne cat is de inconstienti,chiar li se pare ca are o voce mai frumoasa ca a ta? Ahhh! hai ca m`am enervat acuma .
Cata nedreptate poate exista pe lumea asta,defapt in tara asta. Eu una m`am saturat.
Dar na..ne-om descurca noi cumva acuma,Andreea nu uita ca noi suntem si vom fi mereu alaturi de tine!Ca nu trebuie sa te descurajezi orice s`ar intampla si oricat de greu ar fi,(nu tac,ca stiu:P) NU renunta !!Daa? nebuna mica si blonda,te iubesc.

"Pentru a reusi in viata, trebuie sa lupti in fiecare zi cu aceeasi forta si acelasi entuziasm".da?! Wink.
\

mai, recunosc ca si pe mine m-a surprins cand am vazut stirea asta pe site-ul prima, fiindca nu ma asteptam ca universal sa se riste cu un nou baiat...adica pana acum au numai baieti :catalin, smiley(cred), andrei si de curand florin. personal nu am nimic cu florin.e ciudat cum un baiat atat de arogant la televizor poate fi atat de simpatic in realitate; si eu am crezut la fel despre el, dar nu e chiar asa. ce sa zic, pe mine personal nu cred ca ma mai surprinde ceva atat de mult, dar daca florin a acceptat sa semneze cu ei sper sa aiba succes si chiar ma bucur pt el fiindca si el merita...nu fiti suparati. va pup
Sus In jos
andreea




Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 30/05/2007

pretuire Empty
MesajSubiect: Re: pretuire   pretuire Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 1:08 pm

si inca ceva, nu mai sunt blonda, sunt roscata si toata lumea se holbeaza la mine avand impresia ca m-a mai vazut...stiti ce ma amuza si mai tare ? ca toti ma confunda cu kate winslet (titanic) nu cu andreea de la ms...dar imi place asa, roscata, e o culoare indrazneatza care nu poate trece neobservata Razz
Sus In jos
unknown

unknown


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 29/05/2007

pretuire Empty
MesajSubiect: Re: pretuire   pretuire Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 12:04 pm

andreea a scris:
si inca ceva, nu mai sunt blonda, sunt roscata si toata lumea se holbeaza la mine avand impresia ca m-a mai vazut...stiti ce ma amuza si mai tare ? ca toti ma confunda cu kate winslet (titanic) nu cu andreea de la ms...dar imi place asa, roscata, e o culoare indrazneatza care nu poate trece neobservata Razz

Ce faaaaaaaaaain iti sta drunken Very Happy sunny ...La naiba!
Sus In jos
unknown

unknown


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 29/05/2007

pretuire Empty
MesajSubiect: Re: pretuire   pretuire Icon_minitimeVin Iun 06, 2008 12:17 pm

Eu ma bucur pentru Florin. Daca prima oara nu au putut sa aprecieze talentul si nu au facut dreptate (ba tind sa cred ca s-au pus impotriva ei), macar a doua oara, la MS2, au fost corecti. E dreptul lor sa ofere contract si celui mai depravat om. Nu c-ar fi cazul Tongue
Sus In jos
madi60




Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 28/04/2008

pretuire Empty
MesajSubiect: Re: pretuire   pretuire Icon_minitimeMier Sept 03, 2008 9:54 am

sunny Am urmarit cu emotie reluarea Sezonului 1 de la Megastar. Cu toate ca stiam cum se termina totul, speram ca la reluare sa castigi tu. In ceea ce priveste melodia Listen, care pe mine m-a impresionat, consider ca Aura Urziceanu ori a dat dovada de putina rautate, ori n-a ascultat originalul. Acum am putut sa cantaresc altfel prestatiile si, in ceea ce priveste interpretarea ta, nu stiu daca faptul ca ai depus un efort vizibil trebuia depunctat. Eu am ascultat-o de nenumarate ori pe Beyonce care face la fel. Atata doar ca tu ai cantat live, iar ea in videoclip, unde se stie ca se pot aranja sunetele. Nu stiu daca mai canti cu formatia Sistem, daca da, tine-o asa. Este un inceput.Totusi pentru gustul meu, ai un dar prea "divin" care este pacat ca se estompeaza in zgomotele butoaielor.Chiar daca nu comunic cu tine prea des, sa nu uiti ca esti si vei ramane in sufletul meu, scumpa mea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





pretuire Empty
MesajSubiect: Re: pretuire   pretuire Icon_minitime

Sus In jos
 
pretuire
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Andreea Crepcia :: Despre Andreea :: Discutii generale-
Mergi direct la: