Andreea Crepcia
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Andreea Crepcia


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectaresite oficial Andreea Crepcia

 

 Primul fan club este insusi acest forum!

In jos 
+3
unknown
bebe_kid78
Banateanu
7 participanți
AutorMesaj
Banateanu

Banateanu


Numarul mesajelor : 96
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 5:06 pm

Iti doresc Andreea ca pe langa acest fan club virtual sa ai parte de multi, multi andreeisti peste tot in lume! Este doar un inceput! cheers
Sus In jos
bebe_kid78

bebe_kid78


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 8:31 pm

andreesti Laughing Laughing ce tare suna Laughing andreesti si andreeste Laughing k nus numa fani-baietzei k is si fetitze Laughing Laughing Laughing ..
Sus In jos
unknown

unknown


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeMar Mai 29, 2007 9:12 pm

lol! hai să fim serioşi
Sus In jos
Banateanu

Banateanu


Numarul mesajelor : 96
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 7:40 am

phantoma a scris:
lol! hai să fim serioşi
Ai senzatia ca am putea fi altfel?!
Am sa-ti argumentez prin prezenta angelistilor ( era generic, si includea si fetele Wink ) lui Similea, care au fost, si inca mai sunt, o viata alaturi de talentul si prezenta ei. Ma astept ca si in cazul Andreei sa aiba parte de o cariera muzicala minunata si sustinuta de fani. Ce nu suna bine ANDEEISTI?!
Lista propunerilor numelui fanilor Andreea Crepcia ramane deschisa king Wink
Sus In jos
unknown

unknown


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 3:06 pm

eu nu mă andreesc cu voi No
vorba poetului, "eu rămân ce-am fost": phantoma Embarassed
Sus In jos
Banateanu

Banateanu


Numarul mesajelor : 96
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 4:00 pm

Mai Casper Primul fan club este insusi acest forum! Casper Cool , sa nu ramai asa o phantoma anonima geek , pai daca nu cu noi atunci cu cine??? Cool king Wink
Sus In jos
unknown

unknown


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 4:09 pm

eu nu mă andreesc şi gata Smile
sectele de genul ăsta mi se par suspecte, nu mă las convinsă aşa uşor lol!
Sus In jos
bebe_kid78

bebe_kid78


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 5:03 pm

suspecte? Question de ce?
Sus In jos
zghemotoc

zghemotoc


Numarul mesajelor : 27
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeMier Mai 30, 2007 10:01 pm

eu cred ca daca andreea, desi constienta de talentul si potentialul sau, a ramas atat de bine ancorata in realitate si cu atata modestie, asa ar trebui sa facem si noi, cei care o sustinem...cred ca e prea devreme pentru "andreisti" si alte chestii de genul asta Smile cu totii suntem constienti de talentul ei, dar sa recunoastem ca este abia la inceputul drumului
Sus In jos
unknown

unknown


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 7:23 am

zghemotoc a scris:
eu cred ca daca andreea, desi constienta de talentul si potentialul sau, a ramas atat de bine ancorata in realitate si cu atata modestie, asa ar trebui sa facem si noi, cei care o sustinem...cred ca e prea devreme pentru "andreisti" si alte chestii de genul asta Smile cu totii suntem constienti de talentul ei, dar sa recunoastem ca este abia la inceputul drumului

Eeeexact! Subscriu. Totul e mult mai frumos când nu se exagerează. Let's keep it this way. Acum sincer vorbind, eu am oroare pe cuvintele "fan", "fanclub" şi restul din acelaşi câmp semantic. Am rămas puţin terifiată atunci când am văzut topicul acesta. Hai să nu devenim o grupare dinaia uniformă şi monotonă, că tare mi-e teama de aşa ceva. Vreau să rămânem diverşi, să gândească fiecare în felul său, să ştim să o felicităm pe Andreea atunci când merită, fără a uita să o şi criticăm dacă va fi cazul. Nu poate să-i facă decât bine.
I wuv Andreea vewy much, da` totuşi, asta nu înseamnă că de acum înainte voi da pe afară toate elogiile de care e capabilă imaginaţia mea. Wink
În primul rând fiindcă nu prea îmi stă în fire să fac gratuităţi la orice pas, iar în al doilea rând nici nu cred că ar ajuta-o prea mult pe Andreea. Omul valoros îşi cunoaşte locul.
Sus In jos
zghemotoc

zghemotoc


Numarul mesajelor : 27
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 7:50 am

exact...cred ca andreea are nevoie de noi langa ea cu sfaturi (in masura in care putem si noi), laude, dar si critici...o ajutam mult mai mult fiind obiectivi decat ridicand-o in slavi de la inceput...ea este perfectionista, stie ca trebuie sa munceaca foarte mult de acum incolo si are nevoie sa o ajutam sa faca asta...sunt total de acord ca totul este mult mai frumos cand nu se exagereaza Smile
Sus In jos
Banateanu

Banateanu


Numarul mesajelor : 96
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 8:25 am

Lankzam fetili ca se simte fierbinteala. Pai fan nu inseamna fanatic, si daca am propus ceva nu inseamna ca trebuie sa si fie. Pretenia insasi nu inseamna doar elogii. Cred ca exagerati voi de asta data. Cea ce cred eu este ca deocamdata Andreea are nevoie de suportul celor care cred in talentul ei, macar moral daca financiar nu avem capacitatiile necesare pentru a organiza concerte, inregistrari de discuri, publicitate, ca altfel nu ne vedem rostul pe aici. Toti cereti muzica , discuri, party-uri va-ti intrebat de unde bani pentru toate astea? Ca doar n-or fi free, si noi doar sa savuram.
Fie talentul cat casa fara aceste parghii no way. Cred ca a fost unul dintre motivele pentru care s-a creat acest topic.
Criticata poate fi si in alte parti, so be my guest. Ma rog daca merita.
Personal resping idolatrizarea, iar aruncatul cu "greutati" nu imi face placere.
Sus In jos
Gr33nkitty

Gr33nkitty


Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 8:45 am

Sunt de acord.... shi va rog eu nu incepeti sa va infruntati shi aici k totusi suntem toti sustinatori ai Andreei....shi ar trebui sa fim alaturi de ea.
Sus In jos
zghemotoc

zghemotoc


Numarul mesajelor : 27
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 11:10 am

bineinteles ca nu o sa se certe nimeni...doar nu o sa provocam certuri pe forumul asta
aveti dreptate ca andreea are nevoie de suportul nostru moral (ca atata putem), nu am negat asta...toti suntem alaturi de ea, avem incredere in ea...asta nu inseamna ca ne vom abtine sa ii adresam sugestii, critici [constructive], daca va fi cazul...deocamdata numai cuvinte de lauda la adresa ei
nu era vorba neaparat de andreisti, dar am mai vazut pe forumul megastar comparatii cu beyonce si alte elogii de care nu este deocamdata cazul
andreea este la inceput de drum, sunt convinsa ca va mai evolua foarte mult de acum incolo si toti vom fi alaturi de ea
sper ca ea sa ramana aceeasi persoana deosebita si modesta Smile
Sus In jos
bebe_kid78

bebe_kid78


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeJoi Mai 31, 2007 9:13 pm

phantoma a scris:
zghemotoc a scris:
eu cred ca daca andreea, desi constienta de talentul si potentialul sau, a ramas atat de bine ancorata in realitate si cu atata modestie, asa ar trebui sa facem si noi, cei care o sustinem...cred ca e prea devreme pentru "andreisti" si alte chestii de genul asta Smile cu totii suntem constienti de talentul ei, dar sa recunoastem ca este abia la inceputul drumului

Eeeexact! Subscriu. Totul e mult mai frumos când nu se exagerează. Let's keep it this way. Acum sincer vorbind, eu am oroare pe cuvintele "fan", "fanclub" şi restul din acelaşi câmp semantic. Am rămas puţin terifiată atunci când am văzut topicul acesta. Hai să nu devenim o grupare dinaia uniformă şi monotonă, că tare mi-e teama de aşa ceva. Vreau să rămânem diverşi, să gândească fiecare în felul său, să ştim să o felicităm pe Andreea atunci când merită, fără a uita să o şi criticăm dacă va fi cazul. Nu poate să-i facă decât bine.
I wuv Andreea vewy much, da` totuşi, asta nu înseamnă că de acum înainte voi da pe afară toate elogiile de care e capabilă imaginaţia mea. Wink
În primul rând fiindcă nu prea îmi stă în fire să fac gratuităţi la orice pas, iar în al doilea rând nici nu cred că ar ajuta-o prea mult pe Andreea. Omul valoros îşi cunoaşte locul.

ai mare dreptate phantoma!!!!!subscriu tot!!! Very Happy
Sus In jos
Gr33nkitty

Gr33nkitty


Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeVin Iun 01, 2007 9:48 pm

Pt. mine Andreea ramane cea mai deosebita persoana pe care am vazut-o;) shy nu o sa ma apuc acum sa o critic.Evil or Very Mad
Sus In jos
bebe_kid78

bebe_kid78


Numarul mesajelor : 43
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeSam Iun 02, 2007 12:37 pm

noi nu o criticam.Smile
Sus In jos
Gr33nkitty

Gr33nkitty


Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeSam Iun 02, 2007 1:19 pm

Eu vreau sa zic k nu o sa o critic acum , dar nici in viitor.....Razz Wink
Sus In jos
unknown

unknown


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 29/05/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeSam Iun 02, 2007 1:45 pm

bine mai, bine...Nu comentez.
Sus In jos
Danyel_R

Danyel_R


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 17/07/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeMar Iul 17, 2007 2:32 pm

Banateanu a scris:
Iti doresc Andreea ca pe langa acest fan club virtual sa ai parte de multi, multi andreeisti peste tot in lume! Este doar un inceput! cheers

e perfect Primul fan club este insusi acest forum! 945557
Sus In jos
Adeea

Adeea


Numarul mesajelor : 6
Varsta : 34
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 16/09/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeSam Sept 22, 2007 3:23 pm

eu ma declar cu totul si cu totul andreista lol! :d
I wuw you so much andreea :X
Sus In jos
Danyel_R

Danyel_R


Numarul mesajelor : 11
Data de inscriere : 17/07/2007

Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitimeSam Oct 06, 2007 4:28 pm

dar nu prea mai intra lume?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Primul fan club este insusi acest forum! Empty
MesajSubiect: Re: Primul fan club este insusi acest forum!   Primul fan club este insusi acest forum! Icon_minitime

Sus In jos
 
Primul fan club este insusi acest forum!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Andreea Crepcia :: Fan Club :: Fan cluburi-
Mergi direct la: