Andreea Crepcia
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Andreea Crepcia


 
AcasaCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectaresite oficial Andreea Crepcia

 

 Despre Andreea...

In jos 
+6
Breeze
andreea
bebe_kid78
unknown
LiA
Banateanu
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Gr33nkitty

Gr33nkitty


Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 29/05/2007

Despre Andreea... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Andreea...   Despre Andreea... - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Dec 06, 2007 7:13 am

Andreea , vreau sa ai parte de tot ce iti doresti de sarbatori:in primul rand sanatate pt. mama ta, multa fericire shi numeroase succese pe plan profesional, pt. k meriti din plin.Imi era foarte dor de tine shi nu uita: oamenilor buni li se intampla lucruri bune:*:*:*:*
Sus In jos
andreea




Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 30/05/2007

Despre Andreea... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Andreea...   Despre Andreea... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Dec 12, 2007 9:22 pm

saptamana asta am fost cal de bataie.am avut o cadere de calciu care s-a sondat cu o ambulantza,am suferit o operatie la un picior...numai pagube am patzit,dar na,ce sa faci????voi ce mai faceti?
Sus In jos
Gr33nkitty

Gr33nkitty


Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 29/05/2007

Despre Andreea... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Andreea...   Despre Andreea... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Dec 18, 2007 10:29 am

andreea a scris:
saptamana asta am fost cal de bataie.am avut o cadere de calciu care s-a sondat cu o ambulantza,am suferit o operatie la un picior...numai pagube am patzit,dar na,ce sa faci????voi ce mai faceti?

Eu astept cu nerabdare vacantza[mai sunt 3 zile] Razz shi sarbatorile.Iubesc spiritul Craciunului shi ma pregatesc pt. el de vreo luna; acum k in sfarsit a shi nins e perfect Love struck .Andreea iti urez sarbatori fericite, sa iti aduca mosul tot ce iti doresti, sa fii fericita,iubita, sa ai parte doar de bucurii!!! Winking cheers santa rendeer .
P.S.De sarbatori ai concerte? Kiss
Sus In jos
Banateanu

Banateanu


Numarul mesajelor : 96
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 29/05/2007

Despre Andreea... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Andreea...   Despre Andreea... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Dec 31, 2007 2:29 pm

andreea a scris:
....voi ce mai faceti?
Noi bine si pentru ca ne apropiem de cumpana dintre ani nu ne ramane decat sa iti dorim sanatete, prosperitate si sa te vedem pe scena, ecrane, acolo iti meriti locul. Cred ca meriti mai mult decat ti se ofera acuma, ca ai cu ce si pentru cine! La multi ani cu toata dragostea Andreea! O dragoste de om pentru un om talentat si care merita din plin succesul! king La multi ani cu santate si belsug familiei! king
Sus In jos
andreea




Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 30/05/2007

Despre Andreea... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Andreea...   Despre Andreea... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Feb 11, 2008 3:16 pm

ehe,va multumesc pt toate urarile voastre. au trecut si sarbatorile, ce-i drept de ceva vreme,dar v-o zic pe a dreapta, nici acum nu am desfacut bradul de la bucuresti....mi se pare ca e mai plina casa asa Smile)of...am incheiat si sesiunea,ca na ,nu m-am lasat inca de scoala si nici nu ma las prea curand,ca mai vreau sa fac ceva....am incheiat cu bine si astept licentza....inca nu m-am apucat de ea,sunt lenesa:))acum sunt acasa,vreau sa ma incarc cu energie si sa o folosesc pt ceea ce vine,pt ca simt ca va veni ceva frumos si stiu ca ma asteapta ceva frumos pt ca asa vreau Razz stiu ca va intrebatzi ce mai fac,de ce nu am mai scris aici,dar de acum vreau sa o fac constant(fiind ca nu mai sunt trista) ca sa dau viata acestui forum...sper sa mai intratzi ca sa ma ajutatzi sa facem treaba,sa discutam,daca se poate si on-line pe froum,sa imi spunetzi ce doriti,ce v-ar placea.mtoivul pt care apar foarte greu pe forum chestii noi cu mine este in primul rand fiind ca eu sunt mereu plecata si raluca(administratoarea)care se pricepe(fiind ca eu sunt anti-tehnica) e la lugoj....asa ca ne e mai greu. acum motivul pentru care nu am mai aparut pe la televizor a fost acela ca trupa sistem a hotarat sa se ia o vacantza,pt a ne reincarca bateriile si pt a da randament in noul an.a fost de bun augur vacantza asta,pt ca era timpul...s-a muncit mult si se simtea nevoia de o pauza....nu va promit ca voi aparea foarte des la televizor,pt ca nu tzine de mine,dar daca se va intampla sa apar sper sa va bucuratzi.
Sus In jos
Gr33nkitty

Gr33nkitty


Numarul mesajelor : 42
Data de inscriere : 29/05/2007

Despre Andreea... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Andreea...   Despre Andreea... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Feb 16, 2008 11:13 am

yey!!!!!Andreea's back!!!Vreau sa iti spun k in fiecare zi intram pe forum sa vad dak e schimbat ceva, dar totul era la fel.Dar nu mi-am pierdut speranta.Ma bucur enorm k ai putut sa ne mai scrii shi vezy k ink asteptam albumul ala cheers .Mult succes la facultate; sa te tii de invatzat ....shi sa le spui celor de la sistem k au facut cea mai intzeleapta alegere pt. prezenta feminina din trupa lor. Ma bucur k nu au permis sa te pierzi printre multimea cantaretilor de duzina de la noi din tzara.Am spus-o shi o mai repet : Esti printre cele mai mari voci din romania!!!Cred k anul 2008 va fi anul tau. Cu toti speram asta shi ziua in care o sa vad in magazine albumul ANDREEA CREPCIA va fi cea mai frumoasa zi din viata mea.Te pup dulce Kiss Kiss
Sus In jos
ralu
Admin
ralu


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 38
Data de inscriere : 26/05/2007

Despre Andreea... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Andreea...   Despre Andreea... - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mar 22, 2008 9:40 pm

Sus In jos
http://www.creionconcept.ro
ralu
Admin
ralu


Numarul mesajelor : 44
Varsta : 38
Data de inscriere : 26/05/2007

Despre Andreea... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Andreea...   Despre Andreea... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 2:22 pm

e si pe YouTube piesa Very Happy Despre Andreea... - Pagina 2 945557
Sus In jos
http://www.creionconcept.ro
antonia

antonia


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 30/03/2008

Despre Andreea... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Andreea...   Despre Andreea... - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mar 30, 2008 6:46 pm

minunatie de piesa..:X
atata am putut-o asculta zilele astea.. Love struck
Sus In jos
vlady




Numarul mesajelor : 2
Localisation : Bucuresti
Data de inscriere : 01/06/2007

Despre Andreea... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Andreea...   Despre Andreea... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Mai 27, 2008 9:25 pm

Sus In jos
http://vlad-bookspot.blogspot.com
Banateanu

Banateanu


Numarul mesajelor : 96
Localisation : Timisoara
Data de inscriere : 29/05/2007

Despre Andreea... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Andreea...   Despre Andreea... - Pagina 2 Icon_minitimeLun Noi 03, 2008 9:44 pm

Cat de mult timp a trecut Andreea! Aproape doi ani, nu te-am uitat insa imi doream sa te auzim mai des, am crezut cu regret ca nu mai faci nimic din frumosul drum pe care ai apucat. Ma bucur sa primesc vesti! Sper sa ai parte de succes, meriti mult asta!
Banateanu king
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre Andreea... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Despre Andreea...   Despre Andreea... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Despre Andreea...
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Talentata si cu har 100%
» CITATE PREFERATE,GANDURI PE CARE ATI VREA SA LE IMPARTASITI
» NOUTATI DESPRE MINE

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Andreea Crepcia :: Despre Andreea :: Discutii generale-
Mergi direct la: